www.cvonline.hu

Gépész karbantartó

  • A hirdetés 574 napja lejárt

Turbófeltöltő és a duplakupplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerékmeghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 18 országban, 19.000 alkalmazottal, 5,6 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems divízió magyarországi gyárában turbófeltöltők fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. Termékeink növelik a motor teljesítményét, csökkentik az üzemanyagfelhasználást és a károsanyag-kibocsátást. Az oroszlányi gyár az árbevétel és a nyereség alapján, már több éve a hazai Top 500-as vállalati lista első negyedében foglal helyet, ezenkívül tavaly a Figyelő TOP200-as listán az év legeredményesebb vállalata díjjal jutalmaztak minket. A munkabiztonság területén már kétszer is elértük az 1.000.000 balesetmentes munkaórát, ezért az anyavállalat 2012- és 2013-ban a BorgWarner Safety Award díjal ismerte el példaértékű eredményünket.

Folyamatosan bővülő fiatalos csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk tapasztalt munkatársat.

Leírás
Feladatok:
  • automata szerelősorok üzemvitelének biztosítása
  • hibakeresés, PM feladatok ellátása (megelőző karbantartás)
  • javítások dokumentálása
  • javaslattétel fejlesztéseket illetően
Tanúsítványok

Elvárások:

  • gépszerelő karbantartói vagy gépészeti (autószerelő, géplakatos, esetleg csőszerelő) végzettség
  • hidraulika és pneumatika ismeretek (rajzolvasás)
  • készség szintű PC kezelői ismeretek
  • min. 5 év ipari környezetben eltöltött karbantartói tapasztalat
  • megelőző karbantartási gyakorlat/szemlélet
  • 3 műszakos munkarend
  • jó kommunikációs készség
  • hétvégi túlmunka vállalása

Előny:

  • gépépítésben szerzett tapasztalat
  • hegesztő képesítés, illetve könnyű vagy nehézgépkezelői jogosítvány

A fejlődés nálunk életmód.

Kapcsolat:

Lengyel Orsolya, HR generalista

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő