www.cvonline.hu

Gépész-Karbantartó munka Angliában

  • A hirdetés 102 napja lejárt

Gépész-karbantartói

pozíciók betöltésére keresünk jelentkezőket Angliába, Leeds  környékére, egy lazacfüstölő gyárba.

Műszaki végzettséggel, legalább B2-es angol nyelvtudással valamint reveláns szakmai tapasztalattal lehet megpályázni az állást.

Feladatok:

  • gépek megfelelő működésének biztosítása, a munkafolyamat alapanyagokkal való ellátása
  • felmerülő hibák diagnosztizálása és elhárítása, jelentése
  • karbantartásban való közreműködés
  • minőség-ellenőrzés

Amit a munkaadó elvár:

  • műszaki végzettség
  • társalgási szintű (B1) angol nyelvtudás
  • kezdeményezőkészség, problémamegoldó képesség, utazási hajlandóság
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat

 Amit a munkaadó kínál:

  • fizetés 9-10 £/ óra
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőséggel
  • szálláskeresésben segítünk

Az Euwork Kft. szolgáltatása ügyfeleink számára díjmentes!