Gépész karbantartó | Mechanical maintainer - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 274 napja lejárt

Feladatkör:
Az Ön feladata lesz: CNC megmunkáló és egyéb célgépeken megelőző karbantartás elvégzése. Üzemzavar elhárítási, felújítási feladatok ellátása. Hidraulikus és pneumatikus egységek javítása, karbantartása. Fejlesztési feladatok ellátása.

Végzettség:
Gépipari szakmunkás végzettségű jelöltek jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 2 év szerszámgép karbantartás területén szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - hidraulikus és pneumatikus rendszerismerettel rendelkezik - vállalja a több műszakos munkarendet.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...