www.cvonline.hu

Gépész (karbantartás - üzemeltetés terület)

  • Company_icon Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

azonnali munkakezdéssel keres munkatársakat az alábbi munkakörbe

GÉPÉSZ
(Karbantartás-üzemeltetés területre)

Feladatok:

  • biztosítja a szivattyútelepekre érkező vizek zavartalan és hatósági előírásoknak megfelelő elvezetését,
  • üzemelteti a szivattyútelepek gépészeti és elektromos berendezéseit, rendszeresen ellenőrzi folyamatos működésüket, valamint elvégzi a szükséges karbantartásokat, kisebb javításokat és szükséges beállításokat,
  • ellátja a napi üzemeltetési, fenntartási, karbantartási, belső és külső takarítási, parkfenntartási munkálatokat.

Elvárások:

  • minimum szakmunkás bizonyítvány (villanyszerelő, gépész, lakatos, elektromos)
  • minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány,
  • terhelhetőség, jó fizikum,
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Előny:

  • targonca vezetői jogosítvány,
  • darukezelő és kötözői vizsga
  • nehéz- vagy könnyűgépkezelői vizsga,
  • vízügyi területen szerzett többéves szakmai tapasztalat,
  • villamosmű-kezelő II. végzettség.

  • A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, a fizetési igény, valamint a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó
Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű