www.cvonline.hu

Gépész-háztechnikus

  • A hirdetés 344 napja lejárt

Műszaki üzemletetéssel foglalkozó cégünk szervizcsapatába munkatársat keres

pozíció betöltésére

Feladatok:

  • irodaházak szakszerű üzemeltetése, javítása és karbantartása
  • berendezések kezelése, szerelése, ellenőrzése
  • ügyelet, készenlét és gyorsszolgálat ellátása
  • ellátott feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (gépész, épületgépész, klímaszerelő)
  • irodai szoftverek alap szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • minimum 2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • béren kívüli juttatás
  • heti 40 órás munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest VII. kerület

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a lenti címre várjuk.

 A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (gépész-háztechnikus).

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő