www.cvonline.hu

Gépész Gyártómérnök

  • A hirdetés 1129 napja lejárt

Orvosi eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó budapesti cég fiatalos csapatába lendületes, motivált, proaktív

munkatársat keres azonnali belépéssel, teljes munkaidős foglakoztatással.

A pozíció bemutatása:

  • gyártási csoport tagja
  • felel az orvostechnikai eszközök, alkatrészek gyártásáért, gyártási folyamatok és technológiák fejlesztéséért
  • irányítania kell a különböző célú gyártásokat, elvégzi a gyártási folyamatok és gyártmányok vizsgálatát elemzését
  • gyártási dokumentációkat kell kidolgoznia
  • feladatait a minőségirányítási követelmények betartásával kell végrehajtania

Feladatok:

  • gyártási technológiák, folyamatok fejlesztése, folyamatok validálása
  • gyártóberendezések, és készülékek kiválasztása, tervezése
  • berendezések, folyamatok karbantartása
  • gyártási dokumentációk összeállítása; műszaki dokumentáció-változás kezelése, ezzel kapcsolatban minőségirányítási feladatok ellátása
  • 3D-s modellek, rajzok készítése
  • technológiai transzferek megtervezése, végrehajtása
  • beszállítók és minősítésük szakmai támogatása
  • gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása
  • kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal

Elvárások:

  • gépész gyármérnöki vagy ipari mérnöki - folyamatmérnöki - vagy ennek megfelelő szakirányú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás, önálló kommunikációra való képesség szóban és írásban
  • minimum 3 éves szakmai gyakorlat gyártómérnökként, ipari mérnökként, vagy folyamatmérnökként orvostechnikai eszközgyártás, vagy műszergyártás, elektronikai elektrotechnikai szerelés területén
  • üzemi tapasztalat

Előny:

  • tervezői gyakorlat
  • megmunkálási és hegesztési technológiák ismerete, gyakorlata
  • orvostechnikai gyakorlat
  • Solid Works vagy egyéb 3D-s tervezőprogram ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány
  • analitikus elemző és problémamegoldó képesség pontosság, igényesség, felelősségtudat
  • munkabírás, teherbíró képesség, stressztűrés

Ajánlatunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • szakmai utak az USA-ba
  • cafetéria juttatás

A munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Kizárólag fényképes, szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel magyar illetve angol nyelven, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címen.

Felhívjuk figyelmét, hogy a fenti követelményeknek maradéktalanul megfelelő pályázati anyagokat tudjuk figyelembe venni a kiválasztás során.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő