www.cvonline.hu

GÉPÉSZ FEJLESZTŐMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1003422

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi fejlesztő központjába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Hajtáslánc elemeinek fejlesztése, szériatámogatása külföldi gyártólokációval együttműködésben
  • A termék fejlesztési stratégiák és koncepciók létrehozása és kidolgozása
  • Vevői igények feldolgozása és ajánlatok készítésének támogatása, rendszerszintű összehangolása
  • Öntött Alumínium illetve fröccsöntött műanyag alkatrészek tervezése

Elvárások

  • Gyakorlott ProE / Creo felhasználó
  • Legalább 3 éves tapasztalat fejlesztési területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Interkulturális érzékenység
  • Önálló, agilis munkavégzés

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Német / olasz nyelv legalább középszintű ismerete
  • C/D kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GÉPÉSZ FEJLESZTŐMÉRNÖK, Budapest