www.cvonline.hu

Gépész fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 53 napja lejárt

„Test – Support – Innovate” az Equip-Test szlogenje, mely kifejezi cégünk vevőorientált, innovatív gondolkodás módját, a kiváló minőségű termékeket, amiket fejlesztünk és gyártunk, valamint a folyamatos támogatást.

Vállalatunk Vecsésen működő Fejlesztő és Gyártó központjába keresünk olyan innovatív gondolkodású, tapasztalt és motivált gépész fejlesztő mérnököket, akik csapatban fognak kifejleszteni új típusú, automatán üzemelő teszt berendezéseket, melyek cégünk meghatározó termékévé fognak válni. Fiatal csapatunk vár téged is!

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely egyedi ipari mérőeszközök tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, Európa szerte.

Feladatok:

  • In-Line Test Handler fejlesztése
  • Gép mechanikai strukturájának megtervezése
  • Erők mérése, modellezése, optimalizálása
  • Szenzorok, motorok, hajtások beillesztése
  • Kísérleti gyártás koordinálása
  • Összeszerelés és annak koordinálása
  • Folyamatos termék tökéletesítés
  • 3D modellek és műhelyrajzok elkészítése
  • Együttműködés a fejlesztési projektben résztvevő kollégákkal

Elvárásaink:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Géptervezésben szerzett tapasztalat
  • Solidworks vagy más CAD rendszer alapos ismerete
  • Tárgyaló szintű angol nyelvismeret
  • Kreatív, innovatív gondolkodásmód

Előnyt jelent az elbírálásban:

  • Mechatronikai tapasztalat
  • Robotikában szerzett tapasztalat
  • Nyáklapok tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Automatizálásban szerzett tapasztalat
  • „B" Kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, folyamatosan fejlődő csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni angol és magyar fényképes Önéletrajzzal és a bruttó fizetési igény megjelölésével az lenti email címen lehet.

Helyek Vecsés
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
IT / Informatika > Cad szakértő
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol