Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

GÉPÉSZ-FEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ
(HF 11-7819)

pozícióba.

Feladat:

  • 5-7 fő konstrukciós mérnök munkájának irányítása
  • Vezérlőegységek mechanikai fejlesztése
  • Új dolgozók kiválasztásában való részvétel
  • Fejlesztési folyamatok figyelemmel kísérése, szakmai támogatása, riportálás a menedzsmentnek
  • Együttműködés a nemzetközi fejlesztőcsapattal

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: autóipari)
  • 3D tervezőprogram ismerete
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7819”-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Test Application Engineer

HAYS Hungary Kft.

Multinacionális autóipari fejlesztő partnerünk ...
Budapest

Hardware Engineer

Hardware Engineer position is now open at our G...
Budapest

Víztechnológiai mérnök tervező

Randstad Hungary Kft.