www.cvonline.hu

Gépbeállító/műszakvezető ÉL-471

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.06.28.
Jelentkezési határidő: 2012.08.16.
Hirdetés azonosító: 428249

Feladatok:

  • 5 gépbeállító irányítása 2 műszakban
  • A termelés figyelemmel kísérése (gépek állapotának nyomon követése, személyügyi feladatok, megrendelések, stb.)
  • A termelésben található tekercselőgépek beállítása, átállások elvégzése
  • Műszakbeosztás elkészítése
  • Sorok szervezése

Elvárások:

  • Legalább középfokú, kommunikációképes német nyelvtudás (különösen szóban)
  • Villamos, mechatronikai, pneumatikus vagy műszerész végzettség
  • Legalább 1-2 éves hasonló munkakörben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, széles körű béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy elektronikai alkatrész gyártó cégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és német nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre.
  • Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!
  • Az állás részleteiről érdeklődhet a kapcsolati adatoknál megjelölt HR tanácsadónk elérhetőségein.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)