www.cvonline.hu

Gépbeállítókat /karbantartókat keresünk Angliába

  • A hirdetés 623 napja lejárt

Partnerünk a világ egyik legnagyobb tehénfejő gépeket gyártó cége,akik gépbeállítókat és karbantartókat keresnek a termékeikhez Gloucestershire megyébe.

ELVÁRÁSOK:

-       3 év karbantartásban vagy gépbeállításban szerzett tapasztalat ( és végzettség)

-       társalgási angol nyelvtudás

-       előny:  - releváns felsőfokú végzettség (mérnök)

-  B kategóriás jogosítvány

-  mezőgazdasági vállalkozásban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

-       nettó 1380 £/hó

-       félévente tréning lehetőségek, elvégzett tréningek után a fietés emelkedik

-       céges autó, laptop, telefon

-       szállás az első hónapban ingyenes, ez idő alatt a munkavállalók egyéni igényeik alapján szállást tudnak keresni a munkáltató segítségével

-       a külföldi ügyintézéssel teljes körű segítséget nyújtunk

Fényképes önéletrajzokat, esetleges referencia levéllel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...