www.cvonline.hu

Gépbeállító/Karbantartó

  • A hirdetés 519 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, elektronikai partnere saját állományába keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Gépbeállító/karbantartó

Feladatok:

  • Szakterületéhez tartozó beültető gépek és berendezések állapotának megőrzése és javítása, gépek műszaki gyártóképes állapotának biztosítása, előforduló hibák és üzemzavarok megelőzése.

  • A megjavított berendezések üzembe helyezése.

  • Használt rendszerek működtetése (pl. TPM rendszer), illetve a rendszerben előforduló hibák kiküszöbölése, javítása.

  • Gépi vezérlések illesztése, feldolgozó programok korrigálása, teszt futtatások elvégzése és megfelelő dokumentáció készítése.

  • Gépkezelők betanítása, és oktatása.

  • Nehéz javítások, bővítések, átalakítások végzése. Problémás helyek elemzése és megszüntetése.

  • Statisztikák elkészítése különböző szoftveres rendszerekben (pl. SAP)

  • Új berendezések és berendezés bővítések készítése az előírt tervek alapján.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki: mechanikai, elektronikai, gépész vagy villamossági technikus végzettség

  • Számítógépes és MS Office ismeretek

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés

  • Cafeteria (választható elemek) + üzemi étkezési hozzájárulás

  • Azonnali kezdési lehetőség

  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati környezet

  • Magas technikai felszereltségű, innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy az alábbi telefonszámon: 06/30-410-5969, vagy munkanapokon 09:00-17:00 között személyesen budapesti irodánkban Címünk:  1134 Budapest Váci út 45. A épület.

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő