www.cvonline.hu

Gépbeállító

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.05.04.
Hirdetés azonosító: 987990

Gépbeállító

Pozíció leírása / Job description

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Gépbeállító

Feladatok:

- Gyártási berendezések üzemképességének biztosítása
- Jelenlét a gépek üzembe helyezésekor,az üzembe helyező cég támogatása
- Berendezések beállítása a technológiai utasításban meghatározottak alapján
- Berendezések hibájának elhárítása, a hibák gépnaplóban történő dokumentálása
- Berendezések javítása alkatrészcserével

Elvárások:

- Középfokú mechanikai/elektronikai műszaki végzettség
- 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:
- 1-3 éves tapasztalat elektronikai gyártásban, tömegtermelésben gépbeállítói vagy karbantartói munkakörben
- Minőségbiztosítási szabványok, statisztikai módszerek ismerete, PLC ismeret

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távra szóló munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 10.kerület

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a