www.cvonline.hu

Gépbeállító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 978001

Finommechanikai műszerész végzettséggel keresünk gépbeállítókat győri partnerünk részére.
Feladatok:

  • szerelő munkahelyek átszerelése, szakszerű beállítása, beleértve az alkatrészeket, készülékeket és szerszámokat
  • alkatrészek ellenőrzése rajz és viszonyítási minta alapján
  • a minőségi gyártás felügyelete és biztosítása
  • szerelés/utómunkák elvégzése és támogatása a futó gyártásban
  • az alkatrész utánpótlás biztosítása a zavartalan gyártás érdekében
  • előszériás termékek összeszerelése műszaki rajzok és szerelési utasítások alapján
  • gyártóeszközök üzemi próbája
  • társosztályokkal történő kapcsolattartás

Elvárások:
  • finommechanikai műszerész végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett min. 2 év gyakorlat
  • alapfokú elektronikai ismeretek
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés

Előnyök:
  • német nyelvtudás

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal.

Munkavégzés helye:
  • Győr