www.cvonline.hu

Gépbeállító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 974606

Az UEFA Európa bajnokság hivatalos támogatója, a Continental Kft. megbízásából keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • PLC vezérelt gépek kezelése, beállítása
  • Gyártási berendezések üzemképességének biztosítása
  • Berendezések hibáinak elhárítása
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:
  • Középfokú mechanikai/elektronikai műszaki végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Elektronikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazás támogatás
  • Cafeteria

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az email címünkre.

Egyéb információk:
Folyamatos 4 műszak: 5:40-17:50, 17:40-5:50, 2 nap munka, 2 nap szabad, heti váltásban