www.cvonline.hu

GÉPBEÁLLÍTÓ

  • A hirdetés 564 napja lejárt

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ 26 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel

GÉPBEÁLLÍTÓ

munkatársat keres.

Új munkatársunk feladatai:

  • gépek beállítása, kezelése, üzemeltetése
  • szerszámbeállítások, szerszámcserék elvégzése
  • rendszeres mintavétel, minőség-ellenőrzés
  • problémák, eltérések jelentése a műszakvezetőnek

Munkavégzés folyamatos négy műszakos munkarendben.

Elvárások:

  • villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • 2 év szakmai tapasztalat ipari környezetben

Amit kínálunk:

  • stabil nemzetközi háttér
  • határozatlan idejű foglalkoztatás
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Jelentkezési határidő: 2015. július 7.

A pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő