www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Világszinten elismert autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító

Feladatok:

  • Gyártási berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • Gyártás során felmerülő hibák elhárítása, a hibák gépnaplóban történő dokumentálása
  • Berendezések beállítása a technológia utasítás alapján
  • Jelenlét az új gépek üzembe helyezésekor
  • Új belépő és áthelyezett operátorok oktatása a technológiai utasítások szerint

Elvárások:

  • Középfokú  műszaki végzettség, mechanikai, elektronikai vagy mechatronikai területen
  • 1-3 év tapasztalat elektronikai gyártásban gépbeállítói vagy karbantartói munkakörben
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Fizikai munkabírás, terhelhetőség

Előny:

  • Közeli lakhely

  • PLC ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Cafeteria, már az első ledolgozott hónaptól
  • Üzemi étkeztetés
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • 3 vagy 4 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület (A következő településekről egy átszállással megközelíthető: Gyömrő, Maglód, Nagykáta, Mende, Pusztaszentistván, Tápiószecső.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő