www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • A hirdetés 740 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, jászárokszállási partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépbeállító

Feladatok:

  • Hidraulikus, pneumatikus gépek beállítása, kezelése, működtetése

  • Műszaki problémák megoldása, átállások, szerszámcserék elvégzése

  • Minőségbiztosítási szabályoknak megfelelő ellenőrzés

  • Termelés folytonosságának biztosítása

  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés

Elvárások:

  • Erős műszaki beállítottság

  • Minimum 3 év gépbeállítói tapasztalat (CNC, prés-, hajlító-, vágógép),

  • Fémipari gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Karbantartási, gépésztechnikusi egyéb hasonló műszaki végzettség, tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Határozatlan időre szóló bejelentett munkaviszony

  • Előrelépési lehetőség

  • Versenyképes alapbér

  • Egészségpénztári hozzájárulás

  • Erzsébet utalvány

  • Havi bónuszrendszer

  • Vállalati buszjáratok

  • Bérlet 86%-ig terjedő gépjármű költség hozzájárulás

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő