www.cvonline.hu

Gépbeállító

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 909527

Autóipari világmárkák számára gyártó, német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító

Elvárások:
  • Érettségi
  • Gépész/műszerész/villamos végzettség
  • 1-3 éves gépbeállítói tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Folyamatos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása
  • Állómunka vállalása
Amit kínálunk:
  • Kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatások, prémiumok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás: szerződéses járatokkal
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások
  • Fiatalos, kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
Jelentkezés a E-mail cím megjelenítése email címre küldött önéletrajzzal, a megpályázott munkakör (Gépbeállító) tárgy mezőben történő feltűntetésével.
Érdeklődés : +36 70 66 55 251

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési asszisztens részmunkaidőben

Trenkwalder Kft

Építőipari megbízónk számára keresünk munkatárs...
Budapest

CNC gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásában több k...
Budapest

Gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásával foglal...