www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • A hirdetés 944 napja lejárt

Fejér megyei autóipari céghez keresünk Gépbeállítót.

Feladatok:

  • A terület gépeinek beállítása, kezelése
  • Gyártósori átállások elvégzése
  • Folyamatok kontrollálása a megfelelő dokumentumok alapján
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában
  • Karbantartók támogatása
  • CNC gépek alap szintű programozása
  • 3 műszakrendben történő munkavégzés

Elvárás

  • Megpályázott munkakörnek (CNC hajlító, csővég formázó, lángforrasztó) megfelelő gépbeállítói tapasztalat
  • CNC tanfolyam (CNC vezérlések ismerete, programok korrekciózásában szerzett tapasztalat)
  • Műszaki rajzértelmezési ismeret
  • Tudás és tapasztalatátadási képesség
  • Szakirányú szakközép- vagy szakmunkás iskolai végzettség

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Letelepedési támogatás
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Különféle technológiák megismerése: formázás, keményforrasztás, hegesztés, csőhajlítás
Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő