www.cvonline.hu

Gépbeállító

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 816262

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító

Feladatok:

  • Fröccsöntő tevékenységhez kapcsolódó mindennapos feladatok ellátása, fröccsöntő szerszámok cseréje, határidők betartása, gyártás kezdése, leállítása a termelési utasításoknak megfelelően, az anyagi és nem anyagi források hatékony használata.
  • A gép működésének rendszeres ellenőrzése a belövések gyakorisága és a termékminőség szempontjából, annak érdekében, hogy a gép hozama elérje, vagy meghaladja a normál szintet.
  • Megbízható feljegyzéseket vezet a gépek kihasználásáról és teljesítményéről és tájékoztatja a vezető gépbeállítót a minőségben vagy az eljárásban mutatkozó eltérésekről.
  • Feladata elvégzi a munkáltató szabályzataiban leírt, rá vonatkozó feladatokat.
  • Feladata elvégezni a munkáltató szabályzataiban leírt, rá vonatkozó feladatokat.
  • A munkavállaló köteles megismerni szakmai tevékenységére vonatkozó szakirodalmat, ezek alapján javaslatokat tesz a társaság szakmai tevékenységének fejlesztésére.

Elvárások:

  • Szerszámcsere optimalizálásának ismerete
  • Darukezelői engedély
  • Anyagismeret, színváltások folyamatának ismerete
  • Robot kezelői tréning
  • Tisztaság, rend betartásának ismerete
  • Általános minőségi követelmények ismerete
  • Termék nyomon követhetőségének ismerete

Munkavégzés helye:

  • Ebes

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!