www.cvonline.hu

Gépbeállító

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 291673

Gyártó a márka mögött

A Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban zöldmezős beruházás keretében 2002- ben létesített Sanmina Magyarország Kft. a Sanmina Mechanikai Rendszerek Divízió gyáraként fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik.

Az elmúlt években a régió egyik  legjelentősebb munkáltatójává váltunk. Dolgozói létszámunk jelenleg meghaladja a 600 főt.

Az alábbi munkakörre várjuk a jelentkezéseket:

Gépbeállító

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A gépeken történő átállás illetve beállítás, a lehető legrövidebb idő alatt, a műveleti utasítások használatával.
  • Az első darab méreteinek a leellenőrzése a rajz alapján és dokumentálása a mérési jegyzőkönyvnek megfelelően.
  • Felelős a termékek termelési terv szerinti sorrendben és mennyiségben történő legyártásáért a kiadott utasítások alapján.

A munkakör ellátásához szükséges képzettség, készségek:

  • Szakmunkás végzettség (pl. géplakatos, esztergályos)
  • Tolómérő, szögmérő ismerete
  • Műszaki rajz olvasás
  • NC / CNC vezérlésű gépek alapszintű ismerete

 Mit ajánlunk:
Multinacionális vállalati környezet, bejárás támogatás, Cafeteria juttatás, előrejutási lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el az önéletrajzát, a pozíció megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Miskolc