www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • Company_icon Fusetech Kft.
  • Location_icon Kaposvár, Somogy
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

A Fusetech Elektronikai gyártó vállalat munkatársat keres kaposvári gyáregységébe,

Gépbeállító

pozícióba

Amit a leendő munkatársunknak nyújtunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség, nemzetközi háttér
  • Szakmai fejlődés és képzések
  • Betanítás az új kolléga részére
  • Fiatalos, közvetlen csapat, jó munkahelyi légkör
  • Havi Cafeteria és Bónusz juttatás
  • 13. havi fizetés decemberben
  • Műszakpótlékok
  • Bejárás támogatása tömegközlekedéssel és autóval
  • Munkaruházat és tisztítása
  • Fiatal, dinamikus csapat

Feladatok:

  • A gyártás előkészítése és felügyelete
  • A gyártáshoz szükséges feltételek biztosítása: gyártóképes szerszámok, gépek, megfelelő mennyiségű alkatrész töltése a gyártósorra
  • Az első darab legyártása és ellenőrzése,
  • A folyamatos gyártás feltételeinek biztosítása,
  • Az operátor kollégák munkájának koordinálása és ellenőrzése,
  • Minőségi alkatrészek előállításának feltételeiről való gondoskodás,
  • A gyártott alkatrészek szállításra történő előkészítése
  • Részvétel a leltári folyamatokban

Pályázati feltételek:

  • Középfokú végzettség (technikus, műszaki, szakmunkás, gépész stb.) és/vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • Előnyt jelent: pneumatika alapszintű ismerete és vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Pályakezdő és szakmailag képzett kollégák jelentkezését egyaránt várjuk!

A munkavégzés helye:

  • Kaposvár
  • Várjuk Kaposvár és 30-40 km vonzáskörzetében élők jelentkezését

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fent nevezett elvárásoknak, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, várjuk fényképes önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva.
Személyes jelentkezés esetén címünk: Kaposvár Guba Sándor utca 38. Fusetech Kft.

Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás, Gyártás technikus
Mérnök / Műszaki > Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű