www.cvonline.hu

Gépbeállító

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.10.
Hirdetés azonosító: 1182428
lejárt

Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk gépbeállító munkatársakat.
Amit kínálunk
  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Versenyképes alapbér + teljesítményprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Fejlődés, tanulási lehetőség

Feladatok:

  • A termelés folyamatosságának biztosítása, gépi-műszaki problémák elhárítása
  • A hegesztő, prés és hajlító gépek beállítása, kisebb karbantartások elvégzése
  • A gépbeállításhoz kapcsolódó mérések elvégzése és elektronikus rögzítése
  • Selejt csökkentése, a selejtnyilvántartás szabályainak folyamatos ellenőrzése
  • A gyártásközi dokumentációk kezelése, karbantartása
  • A ponthegesztő sablonok állapotának kezelése, felügyelete, javítási igény továbbítása
  • CO hegesztő sablonok előkészítése (felülvizsgálat, szét- és összeszerelése)

Elvárások:

  • Ipari gépész vagy egyéb szerelői (autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő) vagy más fémipari végzettség
  • Több műszak vállalása
  • Folyamatos munkarend
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás

Előnyt jelent:

  • Termelési környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
Ha szeretne többet megtudni a munkalehetőségről, hívja a következő telefonszámot: 06-70/510-4220 vagy küldje önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése mail címre és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!

Egyszerűsített Link megjelenítése" style="margin: 0px; padding: 0px; vertical-align: baseline; background: transparent; color: rgb(0, 170, 238);">regisztráció útján is várjuk jelentkezését!

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:
  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád