www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • Company_icon Linamar Hungary Zrt.
  • Location_icon Orosháza
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Termelési osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító

Feladatok:

  • CNC megmunkáló gépeket való ráállások, korrekciók végzése

Elvárásaink:

  • Fémipari forgácsolási végzettség (gépi forgácsoló, CNC gépbeállító)
  • Aktív programozási képesség és gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő