www.cvonline.hu

Gépbeállító

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1117168

Autóipari világmárkák számára gyártó, német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • A munkaterületen lévő gyártógépek,eszközök beállítása, kezelése
  • Meghibásodások, zavarok elhárítása a gyártóberendezéseken
  • Minőségbiztosítási szabályoknak megfelelő ellenőrzés
  • Dokumentáció
  • Karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Középfokú gépész, műszerész, vagy elektronikai végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú, határozatlan idejű szerződés Veszprém megye egyik legnagyobb autóipari gyártó vállalatánál
  • Saját állományba történő bekerülés azonnali lehetősége
  • Magas műszakpótlékok
  • Kiemelkedő Cafeteria-juttatás
  • Munkahelyi étkeztetés
  • Teljesítmény-prémium
  • 13. havi fizetés
  • Ingyenes szerződéses járatok

Előnyök:
  • Autóiparban, SMT technológiában szerzett tapasztalat
  • Termelési területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük küldje önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése , a pozíció megjelölésével. Címünk: 8200 Veszprém, Rákóczi u. 2. Elérhetőség: + 36 70 6655 251

Munkavégzés helye:
  • Veszprém

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém