www.cvonline.hu
Gépbeállító
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.29.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1081193

Kecskemét környéki gyártó Partnerünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Gépbeállító

Feladatok:

  • Gépek, eszközök kezelése, átépítése, beállítása a hatékony működés és a megfelelő minőség figyelembevételével és érdekében
  • Előírt kezelési utasítás alapján, a szerszámok ki és betárolása
  • Technológiai ellenőrzési, dokumentálási feladatok ellátása ( gép beállítási paraméterek ellenőrzése)
  • A folyamatosan magas minőségi szintű termelés biztosítása
  • Gyártás támogatása új termék bevezetésekor
  • Standardok és technológiai előírások maximális betartása mellett minőségi, pontos és felelősségteljes, igényes munkavégzés

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Technikusi vagy gépipari/járműipari szakmunkás végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Modern, kulturált munkakörülmények
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Ingyenes bejárás céges járatokkal: Kecskemét, Szabadszállás, Izsák, Ágasegyháza, Helvécia, Matkó, Nagykőrös, Kerekegyháza, Kunszentmiklós településekről

Egyéb:

  • 3 műszakos munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.