www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • A hirdetés 101 napja lejárt

Gépbeállító

Főbb feladatok:

  • A rábízott gépel/berendezések szünetmentes működésének biztosítása;

  • A típusváltások mechanikai szükségleteinek végrehajtása, típusfüggő szerszámok ismerete;

  • Egyszerű gépelemek, kopó alkatrészek cseréje és beállítása;

  • Gépek/berendezések hibáinak, működési zavarainak korai felismerése és jelzése a karbantartás felé;

  • A műszak közben felmerült hibák és termelésből kiesett idők dokumentálása.

Elvárások:

  • 18. életév betöltése;

  • Középfokú műszaki végzettség vagy középfokú végzettség műszaki területen szerzett szakmai tapasztalattal;

  • Több műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Juttatások: versenyképes fix alapbér + Teljesítményarányos bónusz + Cafeteria

  • Étkezési utalvány, már az első ledolgozott hónaptól

  • Modern, színvonalas munkakörnyezet

  • Jó munkahelyi légkör

  • Kedvezményes munkahelyi étkezés többféle választható menüből

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

  • Bejárás támogatása.

Munkavégzés helye:

  • Szombathely

Helyek Szombathely
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő