www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • A hirdetés 389 napja lejárt

Gépbeállító

3 vagy 4 műszakos munkarendbe

Főbb feladatok:

·        gyártó berendezések folyamatos működésének biztosítása, beállítása

·        átállások, javítások elvégzése

·        folyamatos termelés támogatása

Elvárások:

·           18. életév betöltése

·           Középfokú műszaki végzettség vagy középfokú végzettség műszaki területen szerzett szakmai tapasztalattal;

Előny:

·        Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

·        Versenyképes alapbér + Teljesítményarányos bónusz + Cafeteria

·        Étkezési utalvány, már az első ledolgozott hónaptól

·        Modern, színvonalas munkakörnyezet

·        Jó munkahelyi légkör

·        Kedvezményes munkahelyi étkezés többféle választható menüből

·        Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

·        Bejárás támogatása.

Munkavégzés helye:

·           Szombathely

Helyek Vas
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő