www.cvonline.hu

Gépbeállító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1060154

Vasútmodellek és fémjátékok gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő győri Partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Berendezések beüzemelése
  • Gépek beállítása és átállítása
  • Karbantartási, szervizelési munkák műszaki előkészítése, lebonyolítása
  • Pótalkatrészek, segédanyagok készletének figyelése, pótlásának biztosítása
  • Műszaki dokumentációk és tervek naprakészen tartása

Elvárások:
  • CNC gépkezelő, gépi forgácsoló, esztergályos vagy lakatos végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Nagyfokú monotónia tűrés
  • Precízség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • Ipari fúrógépek kezelésben vagy forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási ismeret

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr