www.cvonline.hu

Gépbeállító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1048788

Az UEFA Európa bajnokság hivatalos támogatója, a Continental Kft. megbízásából keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • PLC vezérelt gépek karbantartása és gépbeállítása
  • Berendezések hibájának elhárítása
  • Technológiai előírások betartása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazás támogatás

Előnyök:
  • Elektronikai/ mechanikai / mechatronikai végzettség
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott email címre.

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P folyamatos 4 műszakos munkarendben. (5:40-17:50, 17:40-5:50) 2 nap munka, 2 nap pihenő

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió