www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • A hirdetés 511 napja lejárt

Baranya megyei, autóiparba beszállító műanyag fröccsöntő vállalat keres szakembert az alábbi pozícióba:

Gépbeállító

Főbb feladatok:

  • Fröccsöntő szerszámok cseréje, átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • Karbantartási és gyártási dokumentációk precíz vezetése
  • Termelés folyamatos és zavartalan működésének biztosítása a termelési tervek alapján
  • Fröccsöntő gépek megfelelő, biztonságos üzemeltetése
  • A termelési terv szerint az adott géphez megfelelő szerszámok előkészítése
  • Tartozékok, termelési segédeszközök és berendezések kezelési utasításainak betartása
  • Meghibásodás regisztrálása

Elvárások:

  • Középfokú (műszaki) végzettség
  • Pneumatikai és mechanikai alapismeretek
  • Alapszintű számítógépes tudás
  • Mechanikai mérőeszközök ismerete
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Megfelelő alapok esetén a munkakörhöz szükséges fröccsöntési szakismeretek átadása.
  • Hosszú távú, változatos munka
  • Folyamatos szakmai kihívás
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Munkavégzés helye: Baranya megye, Komló

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önélet-rajzát, bérigényét és motivációs levelét az E-mail cím megjelenítése címre küldeni.
Kérjük az email tárgyában feltüntetni pozíció pontos megnevezését: Gépbeállító technikus

Elérhetőségi adatok: RÁK Antenna Gyártó Kft.
Kapcsolattartó: Pálfalvi Rita

Helyek Baranya
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő