www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • A hirdetés 395 napja lejárt

Multinacionális, autóelekronikával foglalkozó partnerünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Gépbeállító
(BUD 246)

Feladatok:

  • Gyártási berendezések üzemképességének folyamatos biztosítása (műszakban)
  • Hibás berendezések javítása, alkatrészcseréje
  • Típusváltások (termékek) lebonyolítása
  • Közreműködés gépek üzembe helyezésekor
  • A hibák és feladatok adminisztrálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (előny:mechanikai vagy elektrotechnikai végzettség)
  • 1-3 éves releváns tapasztalat elektronikai gyártásban
  • Precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret előnyt jelent

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Kiemelkedően modern munkakörnyezet és munkakörülmények
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), támogatott étkeztetés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/252 14 11-es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Pályakezdők és megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!