www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • A hirdetés 644 napja lejárt

Jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Gépbeállító

Feladatok:

  • Gyártó eszközök beállítása
  • Munkafolyamatok betanítása
  • Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések végrehajtása, adatok regisztrálása
  • Csoportvezetőkkel való közös munkavégzés

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
  • Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Gépbeállító” jelige feltüntetésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő