www.cvonline.hu

GÉPBEÁLLÍTÓ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1010559

Flex állások

Vállalatunk 20 éves múltra tekint vissza a fémmegmunkálás területén. Ezen nagy múltú és magas színvonalú tevékenységünket szeretnénk tovább fejleszteni zalaegerszegi telephelyünkön is. Újonnan induló csapatunkba keresünk olyan szakembereket, akik keresik a szakmai fejlődést és szívesen veszik a kihívásokat.

A Flextronics International Kft. (zalaegerszegi) gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

GÉPBEÁLLÍTÓ

Feladatok:

  • Hidegalakító technológiában alkalmazott szerszámok és gépek szériában való működtetése
  • A gyártási folyamatok megbízhatóságának folyamatos felügyelete
  • Törekvés a költség és minőség szempontjából a legoptimálisabb technológiai paraméterek beállítására
  • A gépekhez, termékekhez tartozó gyártási dokumentációk felügyelete, ellenőrzése
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban
  • Felügyeletet gyakorol a műszakon belül hozzá beosztott dolgozók és gépek felett

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség

Előny:

  • Gépipari szakmunkásvizsga, gépipari érettségi
  • Hidegalakítás területén működő gépek, berendezések, technológiák ismerete
  • CNC vezérlésű gépek ismerete
  • Szakmai tapasztalat az adott vagy hasonló területen

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése