www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • A hirdetés 207 napja lejárt

Budapest X. kerületi autóelektronikai partnercégünkhöz keresünk gépbeállítókat több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

-Gyártási berendezések folyamatos működésének biztosítása

-Gyártás során felmerülő hibák elhárítása, a hibák gépnaplóban történő dokumentálása

-Berendezések beállítása a technológia utasítás alapján

-Jelenlét az új gépek üzembe helyezésekor

-Új belépő és áthelyezett operátorok oktatása a technológiai utasítások szerint

Elvárások:

-Középfokú  műszaki végzettség, mechanikai, elektronikai vagy mechatronikai területen

-1-3 év tapasztalat elektronikai gyártásban gépbeállítói vagy karbantartói munkakörben

-MS Office felhasználói szintű ismerete

-Többműszakos munkarend vállalása

-Fizikai munkabírás, terhelhetőség

Amit kínálunk:

-Versenyképes bérezés

-Teljesítményarányos bónusz

-Cafeteria, már az első ledolgozott hónaptól

-Üzemi étkeztetés

-Modern, színvonalas munkakörnyezet

-Jó munkahelyi légkör

-Újítási ötletek befogadása

-Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

-3 vagy 4 műszakos munkarend

-Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Kérjük amennyiben felkeltettük érdeklődését keressen minket a 30-257-9168-as telefonszámon vagy küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email-címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő