www.cvonline.hu

Gépbeállító-Veszprém (Ref.szám: SzM-923)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2014.08.17.
Hirdetés azonosító: 792986

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (gépész, műszerész, villamossági)
  • Műszaki beállítottság
  • Gépbeállítói karbantartói tapasztalat
  • Műszakos munkarend vállalása (maximum 2 műszak)

Feladatok:

  • Hidraulikus, pneumatikus, villamos gépek üzemeltetése, javítása, karbantartása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Étkezési hozzájárulás

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi multinacionális hátterű megbízója részére toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elérhetőségeivel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Fazekas Edinánál vagy Szalai Melindánál a 20-9292-430-as mobil- vagy a 88-400-453-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a veszprémi ügyfélszolgálati irodánkban (8200 Veszprém, Ady E. u. 3.).

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő