www.cvonline.hu

Gépbeállító technikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1018404

A tatabányai ipari parkban dinamikusan fejlődő Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk a gyártás kapacitásnak gyors bővülése miatt az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok géphez szállítása és megfelelő előkészítése
  • Gépsorok gyártásképes állapotban tartása
  • A termelésben résztvevő szerszámok, gépek, berendezések felügyelete, működésük műszakonként többszöri ellenőrzése
  • Termékváltások, átállások, gépbeállítások elvégzése
  • Mérnöki fejlesztésekben való közreműködés
  • A heti/napi gyártási program szerint a gépek és kiegészítő berendezések indítása, leállítása, ezek dokumentálása
  • Pneumatikus, mechanikus meghibásodások elhárítása, műszaki problémák megoldása valamint a kiszolgáló berendezések meghibásodása esetén hibaelhárítás;
  • Karbantartási és gyártási dokumentációk precíz vezetése

Elvárások:
  • Középfokú műszaki (mechatronikai/automatizálási/gépész-technikus) végzettség
  • Erős pneumatikai és mechanikai gyakorlati ismeretek
  • Elektronikai gyakorlati tapasztalat
  • Mechanikai és elektromos mérőeszközök ismerete
  • Alap szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamatos műszakrend vállalása (6+2)

Juttatások:
  • Alap bér + műszakpótlék
  • Folyamatos pótlék
  • Cafetéria
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • Komplex kihívásokkal teli feladatok

Előnyök:

  • Ha Ön kellően motivált és szívesen részt venne partnerünk ambiciózus céljainak elérésében, akkor ne habozzon, küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 További, folyamatosan frissülő állásajánlatainkat megtekintheti a Prohuman Facebook oldalán:Link megjelenítése