www.cvonline.hu

Gépbeállító technikus - szerszámkészítő

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 957348

Flex állások

Feladatok

  • Gyorsprések üzemeltetése, gyártás folyamatos fenntartása
  • Gépbeállítási alapfeladatok önálló megoldása, üzemzavarok elhárítása
  • Gép-  és szerszámátállások végrehajtása gyártástervek alapján
  • A géphez tartozó automata és félautomata berendezések üzemeltetése és beállítása
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégézése
  • Gyártásközi termékellenőrzés, kihozatal javításának támogatása
  • Kapcsolódó fejlesztési projektekben aktív részvétel, felmerülő célzott feladatok ellátása

 Elvárások

  • Szerszámkészítő végzettség
  • Legalább 5 év gyakorlat
  • Préselési területen szerzett tapasztalat előny
  • Gépbeállítói gyakorlat előny
  • Csapatmunkára alkalmasság
  • Terhelhetőség

 Amit nyújtunk:

  • 3 műszakos munkarend
  • Előrelépési lehetőség oktatói munkakörbe kiemelt bérezéssel