www.cvonline.hu
Gépbeállító technikus (Referenciaszám: PJ4714)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1065970

Siófoki műanyagipari termékek gyártásával és szerelésével foglalkozó partnercégünk saját állományába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító technikus

Feladatok:

- A munkaterületen lévő gépek üzemképességének biztosítása
- Gépek beállítása, hibák elhárítása, átállások elvégzése, valamint ezek dokumentálása
- A napi és heti karbantartási feladatok elvégzése
- Javaslattétel a megrendelésekre, a hibaelhárításhoz szükséges alkatrészek megrendeléseinek adminisztrációs feladatainak ellátása
- Közreműködés a gépek üzembe helyezésekor, az üzembe helyező cég támogatása

Elvárások:

- Középfokú végzettség (technikusi végzettség előny)
- Legalább 1-3 év tapasztalat gyártásban, gépbeállítói vagy karbantartói munkakörben
- Önállóság, precizitás, problémamegoldó készség
- Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

- Stabil, nemzetközi középvállalat
- Versenyképes jövedelem
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Hosszú távú karrier

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-326-1996

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.