www.cvonline.hu

GÉPBEÁLLíTÓ TECHNIKUS / KARBANTARTÓ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 898342

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

GÉPBEÁLLíTÓ TECHNIKUS / KARBANTARTÓ

Feladatok

  • Gyorsprések üzemeltetése, gyártás folyamatos fenntartása
  • Gépbeállítási alapfeladatok önálló megoldása, üzemzavarok elhárítása
  • Gép-  és szerszámátállások végrehajtása gyártástervek alapján
  • A géphez tartozó automata és félautomata berendezések üzemeltetése és beállítása
  • Gyártásközi termékellenőrzés, kihozatal javításának támogatása
  • Kapcsolódó fejlesztési projektekben aktív részvétel, felmerülő célzott feladatok ellátása
  • Azonos munkakörben lévő junior kollégák szakmai felzárkóztatásában aktív részvétel

Elvárások

  • Fémipari alapismeretek
  • Középfokú műszaki végzettség, szerszámkészítői végzettség előny
  • Fémmegmunkálásban szerzett legalább 3 éves gyakorlat, gépbeállítói tapasztalat előny
  • Aktív részvétel a csapatmunkában

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.