www.cvonline.hu

GÉPBEÁLLÍTÓ (SURFACING TERÜLET)

  • A hirdetés 483 napja lejárt

A munkakörhöz kapcsolódó fő feladatok:

  • a gyárban a Surfacing területén az adott műszakban gépek paramétereinek beállítása, ellenőrzése
  • a munkaterülethez tartozó gépek felügyelete, kiszolgálása
  • a gépekhez kapcsolódó dokumentáció, kimutatások napi szintű kezelése
  • folyamatfejlesztésben való aktív részvétel

A munkakörhöz szükséges iskolai végzettség:

  • műszaki középfokú végzettség és tapasztalat
  • rendszerszemlélet, együttgondolkodási készség, hatékony team munka
  • nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság

A munkakörökben a juttatásokat, fejlődési lehetőségeket, egyéni megállapodás alapján nyújtjuk, amely a munkakörre kiválasztott munkavállalóval egyeztetésre kerül.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette az Ön érdeklődését, szeretne egy hosszú távú, megbízható munkahelyet és érez elkötelezettséget a hirdetett munkakörrel kapcsolatosan önéletrajzát juttassa el hozzánk 2016. június 17. napjáig a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Márton Attila részére (HR osztály)
Szatmár Optikai Kft. 4700 Mátészalka, Curtis u. 1.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő