www.cvonline.hu

Gépbeállító - PLC ismerettel

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 861196

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk Ügyfeleink üzleti sikereihez. Teljes körű HR-szolgáltatásokat nyújtunk az egész országban, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, bérszámfejtés és Cafeteria outsourcing, diákmunka, illetve HR-tanácsadás területén. A lengyel piacvezető HR szolgáltató Work Service Group tagjaként számos nemzetközi projektben is közreműködünk. Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A gyártásban lévő készülékek, gyártóegységek időszakos és rendszeres - tervszerű, megelőző karbantartása,
  • Folyamatos hibakeresések, javítások elvégzése,
  • Géppark hibáinak megelőzése, elhárítása,
  • Termelés folyamatos támogatása,
  • Együttműködés a társosztályokkal,
  • Munkához rendszeresített nyilvántartások, munkanaplók vezetése,
  • A napi, heti, havi ellenőrzések elvégzése és dokumentálása,
  • Munkájához szükséges minőségirányítási utasítások betartása.
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség (Villanyszerelői, elektronikai, irányítástechnikai, automatizálási, gépész, műszerész, mechanikai, autószerelői, lakatos).
  • Segítő és csapatjátékos szemlélet,
  • Motivált, dinamikus, precíz és rugalmas személyiség,
  • Elektromos karbantartási, vagy gyártósori gépek beállításában szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat.
Előny:
  • PLC ismeret,
  • technikusi végzettség,
  • Szerkezetlakatos és hegesztési ismeretek, gyakorlat,
  • angol vagy német nyelvismeret.
Amit kínálunk:
  • Professzionális munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Folyamatos tanulás,
  • Cafatéria.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, több műszakban.
  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió