www.cvonline.hu
Gépbeállító műszakvezető (Referenciaszám: PJ2610)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.21.
Jelentkezési határidő: 2016.11.27.
Hirdetés azonosító: 713197
lejárt

Veszprémi multinacionális, fémipari gyártással foglalkozó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító műszakvezető

Feladatok:
- Operátorok és Gépbeállítók irányítása
- Termelés felügyelete
- Személyügyi feladatok ellátása
- Gépek beállítása, ellenőrzése

Elvárások:
- Középfokú végzettség (előny: műszaki végzettség)
- Legalább 2-3 éves termelésben szerzett tapasztalat (előny: műszaki területen szerzett tapasztalat)
- Társalgási szintű német nyelvtudás
- Számítógépes ismeretek
- Határozott személyiség

Előny:
- Emberek irányításával, munkaszervezéssel kapcsolatban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Fiatalos, lendületes csapat
- Multinacionális vállalati kultúra, fejlődési lehetőséggel
- Stabil háttér
- Külföldi betanulás

Kérjük, magyar és német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.