www.cvonline.hu

Gépbeállító munkatárs

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Gépbeállító
munkatárs

Feladatok:

  • Különböző fémmegmunkáló gépek (excenter présgépek) javítása, karbantartása, üzemeltetése
  • A gépekhez szükséges szerszámok (kivágó- és húzószerszámok) előírt utasítás szerinti beszerelése és beállítása
  • A gépeken gyártott félkész ill. késztermékek rendszeres minőség ellenőrzése méréssel
  • Munkaterület és a gépek tisztán tartása
  • A gépek termelékenységének folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Fémipari végzettség vagy tapasztalat
  • Két műszakos munkarend vállalása (esetenként)
  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség
  • Minőségtudat

Előnyök:

  • Több éves tapasztalat  gépbeállítás területén
  • Karbantartási illetve TMK-ás tapasztalat

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő

Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen.

A pozícióval kapcsolatos további tájékoztatást az alábbi telefonszámon kérhet:
Zsikó Tamás (Termelésvezető) +36 30 213 3875

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő