www.cvonline.hu

GÉPBEÁLLÍTÓ MŰANYAG FRÖCCSÖNTŐ ÜZEMBE

A REDEL Elektronika svájci tulajdonú Kft. az alábbi munkatársat keresi:

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése, karbantartása (Arburg fröccsöntő gépek SELOGICA vezérléssel)
  • Műanyag fröccsöntő gépek technológia szerinti beállítása
  • Szerszámcserék lebonyolítása, átszerelése, tisztítása.
  • Gyártás felügyelete, ellenőrzés, mérés.
  • Részvétel a minőségi és mennyiségi termelésben,
  • Határidős megrendelések irányítása, lebonyolítása,
  • Részlegéhez tartozó csoport vezetése (műszakonként 6-8 operátor hölgy, műszakvezetői tapasztalat is),
  • Napi termelési adminisztráció végrehajtása

Elvárásaink:

  • Hasonló területen szerzett min. 4-5 éves gyakorlat, műszaki műanyagok feldolgozásának ismerete (TPU, PPS, PSU, PEEK)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Szakirányú ismeretek
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Francia vagy angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények

  • e-mail: lásd alább
  • telefonon: +36-1-421-4714
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest