Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

GÉPBEÁLLÍTÓ MŰANYAG FRÖCCSÖNTŐ ÜZEMBE

REDEL Elektronika Kft.
Hozzáadva 2012.05.24.
Hirdetés azonosító: 401003
lejárt

A REDEL Elektronika svájci tulajdonú Kft. az alábbi munkatársat keresi:

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése, karbantartása (Arburg fröccsöntő gépek SELOGICA vezérléssel)
  • Műanyag fröccsöntő gépek technológia szerinti beállítása
  • Szerszámcserék lebonyolítása, átszerelése, tisztítása.
  • Gyártás felügyelete, ellenőrzés, mérés.
  • Részvétel a minőségi és mennyiségi termelésben,
  • Határidős megrendelések irányítása, lebonyolítása,
  • Részlegéhez tartozó csoport vezetése (műszakonként 6-8 operátor hölgy, műszakvezetői tapasztalat is),
  • Napi termelési adminisztráció végrehajtása

Elvárásaink:

  • Hasonló területen szerzett min. 4-5 éves gyakorlat, műszaki műanyagok feldolgozásának ismerete (TPU, PPS, PSU, PEEK)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Szakirányú ismeretek
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Francia vagy angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények

  • e-mail: lásd alább
  • telefonon: +36-1-421-4714

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Műszaki / Mérnök, Szakmunka / fizikai munka, Termelés / Gyártás
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése