www.cvonline.hu

Gépbeállító (marós, esztergályos)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 852201

Ügyfelünk több mint 100 éve élen jár fékrendszerek fejlesztésében. Legújabb technológiát alkalmazó, modern és folyamatosan bővülő budapesti gyártóegységébe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • forgácsoló szerszámok dokumentáció alapján történő összeállítása, szerelés
  • forgácsoló szerszámok mérőgépen való bemérése
  • forgácsoló területen jelentkező szerszám problémákra való reagálás, hibák elhárítás
  • problémák, eltérések jelentése a művezetőnek
Elvárások:
  • forgácsolási szakmunkás végzettség,
  • minimum 3 év tapasztalat
  • forgácsolói szerszám ismeret
  • műszaki rajz olvasásának készsége
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság
Amit kínálunk:
  • fix alapbér + műszakpótlékok,
  • egyéb juttatások,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • modern géppark.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarendben. Munkavégzés helye: Budapest, 23. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia kód: KGE-002

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió