www.cvonline.hu

Gépbeállító lakatos

  • A hirdetés 431 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója Eger környéki partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Különböző fémmegmunkáló gépek (húzógépek, présgépek, forgácsoló gépek) üzemeltetése
  • A gépekhez szükséges szerszámok előírt utasítás szerinti beszerelése és beállítása
  • A gépeken gyártott félkész termékek rendszeres minőségellenőrzése méréssel, idomszerezéssel
  • A gépek állagának megőrzése, kisebb karbantartási feladatok rendszeres elvégzése
  • Munkaterület és a gépek tisztán tartása
  • A gépek termelékenységének folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Fémipari végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség
  • Minőségtudat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Technológus végzettség
  • Gyártóüzemben szerzett többéves tapasztat

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Versenyképes fizetés
  • Céges buszjáratok az alábbi településekről:

Aldebrő, Bükkszék, Bükkszenterzsébet, Eger, Egerbakta, Erdőkövesd, Feldebrő, Istenmezeje, Kál, Kápolna, Mátraderecske, Parád, Parádsasvár, Pétervására, Recsk, Sirok, Sirok-Kőkútpuszta, Szajla, Szentdomonkos, Tarnalelesz, Tarnaszentmária, Terpes, Tófalu, Váraszó, Verpelét

Munkavégzés helye:

  • Eger környéke
Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő