www.cvonline.hu

Gépbeállító lakatos

  • A hirdetés 999 napja lejárt

VT Plastic Gyártó Kft.

felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A gépek és folyamatok minőségének és gondmentes működésének biztosítása
  • Automatizált gyártóberendezések és gyártósorok felügyelete
  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • A gyártási-, és  gépadatok dokumentálása, az üzembe helyezés nyomon követése
  • A fröccsöntött termékek próbagyártásában való részvétel

Elvárások :

  • szakirányú középfokú végzettség
  • 3 műszak vállalása

Előny :

  • autóipari környezetben, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • hidraulikus , pneumatikus ismeretek
  • termékeltávolító robot kezelési ismerete
  • fröccsöntés technológiai ismeretek

Szakirányú végzettséggel pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát (munkakör  megjelölésével) az  alábbi email címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő