www.cvonline.hu
Gépbeállító (köszörűs)
Trenkwalder Kft
Régió: Veszprém, Veszprém
Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1204340

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnerünk számára keresünk gépbeállító munkatársakat.

Feladatok:

  • Gépbeállító- és kezelési feladatok
  • Köszörülési feladatok ellátása
  • Önellenőrzés
  • Szükséges dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • Fémipari tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Köszörülési tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Családias, tiszta munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • 3 műszakos munkarend
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás és lakhatás támogatása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.